Spirituální náramek černý turmalín - vysoce ochranný kámen

Černý turmalín je vysoce ochranný kámen. Tvoří kolem těla štít, který odklání elektromagnetické frekvence vyzařované z mobilních telefonů, počítačů a dalších radiačních zařízení.

290 Kč
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Kód: 3332
Spirituální náramek černý turmalín - vysoce ochranný kámen

Detailní popis produktu

Černý turmalín aktivuje kořenovou čakru a uvádí energii v těle do rovnováhy. Uzemněním k Zemi prohlubuje spojení s psychickým světem. 

Černý turmalín čistí auru tím, že odstraňuje blokády a přeměňuje negativní energii na pozitivní. Jeho harmonizující vibrace uvolňuje stres, obavy a potlačuje obsedantní sklony. Podporuje detoxikaci, odstraňuje z těla škodlivé těžké kovy a látky znečišťující životní prostředí.

Tento spirituální náramek jsem tvořila z korálek o velikosti 8 mm, navlečen je na pružném silonu a má průměr 16 cm. Pokud by vám byl velký nebo malý, napište a já ho s láskou upravím.

Ke každému spirituálnímu náramku dostanete mnou napsaný EBOOK  Spirituální náramky jako DÁREK. Věřím, že společně můžeme světovým vibracím pomoci přehodit na jinou vlnu. Každý jeden úsměv, každé otevřené srdce - tohle vše má smysl.

EBOOK můžete zakoupit ZDE i samostatně, a tak podpořit moji tvorbu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.