Můj příběh

Moji milí a drazí,

tohle je úvod, kterým začínám vždy na Youtube, kde jsem již geront. V době, kdy tenhle příběh píšu, natáčím (často spíše nenatáčím) již 12 let.

   Jmenuji se Tereza a přezdívku Rézina Kudrnatá jsem si vymyslela v dobách, kdy všude vládla angličtina a já chtěla něco jadrně českého. A prapůvodně to byl právě Youtube, kde bylo přímo nutností si vymyslet něco, co zaujme. Rézina je jasná, Tereza = Rézi, ale kde jsem vyhrabala Kudrnatou? No, budete se divit, ale bývala jsem dříve kudrnatá, lépe řečeno vlnitá. Po dětech moje vlasy začaly zaujímat spíše rovnou pozici. No a uznejte RRÉZINA KUDRRRNATÁ. To zní! A písmenko R mám ráda, většinou si jím velice ulevuji ve slovech, které tu nelze prezentovat.

   Je mi něco málo přes 30 (a ještě dalších 15 let bude) a mám 2 malé princezny. Původem jsem ze školství, kam se úplně nemám sílu zatím vracet, takže buduji svůj sen - eshop, tvořím na přání, spolupracuji s obcí na různých projektech. Mám ráda různorodost v práci. Stereotyp mě zabíjí.

   Tvoření je mojí vášní od  nepaměti. Malovala jsem (to mi však jako jedna z mála věcí opravdu nejde), sbírala a sušila květiny, které jsem následně aranžovala a zásobovala všechny domácnosti okolo. Stříhala, lepila, drát kroutila... Snažila jsem se vždy z něčeho udělat něco. Před xx lety nebyly takové možnosti. S příchodem internetu jsem si založila svoje první amatérské stránky "Teresčino tvoření" a také psala různé blogy.

   Mým snem bylo vždy si založit eshop. A povím Vám, ufff... je to fuška. Možná kdybych vše věděla na začátku...tak bych do toho stejně šla. No ne? Malými krůčky k vysněným cílům. Je to dřina a hodiny nekonečné práce, ale stále mě to baví.

   Od dob, co jsem si založila živnosťák, přeprodávám a vyrábím kde co. Taky jsem se věnovala Zumbě, cvičení s dětmi, organizování akcí, na nějaký ten pátek jsem si odskočila do školství (ano! opakuji, původně jsem pedagog :) ). Protnula jsem vše focením, které je mojí vášní. Naplno jsem se mu věnovala několik let, teď už si je nechávám pro focení produktů a svých dětí (na Vánoce pro babičky).

   Asi jste pochopili, že mě baví kde co, což je v základu i můj problém. Chci dělat všechno, chci se naučit všechno, chci vše vyzkoušet. Ale toho času je tak málo... Proto se ho ale snažím využívat maximálně efektivně.

Vítejte tedy! Ať se Vám u mě líbí!

305197162_10221457497494347_5371756296132896587_n