Spirituální náramek lapis lazuli - 4 mm

Je vaším tématem sebevyjádření? Hledáte odvahu a sílu? Chcete podpořit intuici?

290 Kč
Dostupnost: skladem (2 ks)
Kód: 3557
Spirituální náramek lapis lazuli - 4 mm

Detailní popis produktu

Spirituální náramek LAPIS LAZULI s jedinečnými vibracemi může přinést do vašeho života štěstí, posílit intuici, ale i dodat sílu a odvahu. Jeho temně modré odstíny odrážejí hlubiny noční oblohy s bílými kalcitovými mraky a třpytivými pyritovými hvězdami. Tato směs krystalické energie zahrnuje představu, že jsme všichni propojeni a sjednoceni pod univerzálním vědomím.

Aktivací čakry třetího oka lapis lazuli zvyšuje sebeuvědomění a usnadňuje vnitřní cestu k odhalení vašeho autentického já. Rozvíjí vaši intuici jako vůdčí sílu k navigaci na cestě k naplnění vašeho životního účelu. 

Lapis lazuli zvyšuje mentální intelekt a poskytuje jasnost tím, že zlepšuje logické myšlení a objektivní řešení problémů. Uvádí vaši vizi do formy, posiluje krční čakru, aby inspirovala k pravdivému sebevyjádření. Prostřednictvím síly řeči zvyšuje Lapis lazuli sebevědomí při sdělování svého upřímného názoru a skutečných pocitů s ostatními.

Je to krystal vznešenosti a královské energie. Pomáhá vám objevit vaši nejpravdivější vnitřní ušlechtilou a božskou povahu. Lapis lazuli je také drahokamem klidu a síly.

Každý korálek mi projde rukama a přemýšlím o jeho síle. Ke každému náramku z mé dílny dostanete jako DÁREK můj EBOOK - Spirituální náramky, který otevírá srdce.

Tento skvost obsahuje korálky o velikost 4 mm a je navlečen na pružném silonu, má průměr 16 cm a případně vám ho ráda upravím, stačí napsat poznámku.

TENTO NÁRAMEK vám přijde unikátně zabalen ve lněném pytlíčku a s nádherným poselstvím. Vaším úkolem bude se o něj hezky postarat, očistit ho a věnovat mu svoji pozornost. Váš jedinečný náramek navlékám ručně korálku po korálce. Věnuji pozornost každému detailu, protože věřím, že energie vložená do každé jedinečné objednávky se projeví. Zakládám si na radosti už při vybalování, protože zážitkem má už být i tato chvíle.

     I když jsou metafyzické vlastnosti lapisu inspirující, je důležité si uvědomit, že by neměly nahrazovat odbornou lékařskou radu. Kameny mohou doplňovat tradiční léčbu a nabízet emocionální podporu, ale nemělo by se na ně spoléhat jako na jedinou metodu léčení.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.