Spirituální náramek jahodový křemen -kámen vnitřní lásky

Symbolika jahodového křemene je „Kámen vnitřní lásky“.

350 Kč
Dostupnost: skladem (1 ks)
Kód: 3722
Spirituální náramek jahodový křemen -kámen vnitřní lásky

Detailní popis produktu

     Jahodový křemen souvisí s náklonností a srdeční čakrou. Jeho pozitivní vlastnosti mu umožňují povznést se nad skutečný svět a přinášet pocity lásky a sympatie. Je to kámen, který vám dává sílu vnímat význam sebe sama. Může posílit sebe/důvěru a toleranci. Symbolika jahodového křemene je „Kámen vnitřní lásky“. Dosáhněte duševního klidu prostřednictvím krásy lásky. Je to kámen empatie, je neuvěřitelný pro zmírnění napětí a uklidnění vaší duše.

     Jahodový křemen vám může pomoci dosáhnout vnitřní harmonie. Tento kámen pomáhá získat hluboký pocit solidarity a rovnováhy, stejně jako schopnost být zbožňující a soucitný k sobě i ostatním. Při nošení je neustále v kontaktu s vaší pokožkou a umožní vám nasávat láskyplnou energii po celý den. Mezi různými drahými kameny je to silný léčitel. Vibruje uvolňující, milující, klidnou a uzemňující energii. Jeho klidné, pečující vibrace pomáhají při hledání vašeho dokonalého milostného partnera nebo spřízněné duše. Pokud chcete přitáhnout novou romantiku, nové vztahy, novou lásku, noste tyto kameny. 

     Jahodový křemen přitahuje do vašeho života univerzální milostné energie a zaměřuje se na sebe a ostatní. Tento krystal vám pomůže dívat se na vaše životní události očima lásky, přijetí a radosti. Tento kámen vám umožní porozumět samotnému smyslu vaší existence.

     Jahodový křemen je známý svou klidnou, milující, uzemněnou a podpůrnou energií. Pokud chcete přitáhnout novou romantiku, nové vztahy, novou lásku nebo spřízněnou duši, noste ho. Jahodový křemen, stejně jako růžový křemen, rezonuje s frekvencí bezpodmínečné lásky, ale má také uzemňující vlastnosti a lze jej použít k práci na základní a srdeční čakře.

     Tento spirituální náramek jsem tvořila z broušených korálek o velikosti 4 mm, navlečen je na pružném silonu a má průměr 16 cm. Pokud by vám byl velký nebo malý, napište a já ho s láskou upravím.

     Ke každému spirituálnímu náramku dostanete mnou napsaný EBOOK  Spirituální náramky jako DÁREK. Věřím, že společně můžeme světovým vibracím pomoci přehodit na jinou vlnu. Každý jeden úsměv, každé otevřené srdce - tohle vše má smysl.

     EBOOK můžete zakoupit ZDE i samostatně, a tak podpořit moji tvorbu.

     TENTO NÁRAMEK vám přijde unikátně zabalen ve lněném pytlíčku a s nádherným poselstvím. Vaším úkolem bude se o něj hezky postarat, očistit ho a věnovat mu svoji pozornost. Váš jedinečný náramek navlékám ručně korálku po korálce. Věnuji pozornost každému detailu, protože věřím, že energie vložená do každé jedinečné objednávky se projeví. Zakládám si na radosti už při vybalování, protože zážitkem má už být i tato chvíle.

     I když jsou metafyzické vlastnosti jahodového křemene inspirující, je důležité si uvědomit, že by neměly nahrazovat odbornou lékařskou radu. Kameny mohou doplňovat tradiční léčbu a nabízet emocionální podporu, ale nemělo by se na ně spoléhat jako na jedinou metodu léčení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.