SPIRITUÁLNÍ NÁRAMKY

Co si představit pod pojmem spirituální náramek

Každý krystal (minerál) má svoji vibraci, která je jedinečná.

Používáme je z různých důvodů a ve své podstatě se zajímáme o jejich přirozenou vibraci. Při práci s krystaly je vše o rovnováze energií. Jak údajně řekl Albert Einstein, vše v životě je vibraceKrystaly díky své struktuře a složení vyzařují vibrace s konstantní frekvencí, to znamená, že se jejich vibrace nemění.

Poskytují nám nepřetržitě svou léčivou energii, dokud vibrují na své přirozené frekvenci. To je obzvláště silné, protože když se krystal dostane do kontaktu s nižší vibrací, zvýší vibraci této osoby nebo věci tak, aby odpovídala jejím vlastním. Když se krystal dostane do kontaktu s vaším tělem nebo vaší energií, naladí vás na svou vyšší frekvenci, což vám umožní překonat mentální, fyzické a duchovní blokády. Toto zvýšení pozitivní a povznášející energie může být rozdílem mezi temnotou a světlem.

Jakmile náramek provede svoji "práci", může se tzv. rozladit, proto je vhodné ho pravidelně čistit od těchto nežádoucích energií a vibrací. Jak na to? To si povíme v dalším článku.

Svůj vlastní spirituální náramek si vyberte v mojí nabídce, nebo napište a vyladíme ho přesně podle vašich požadavků. Ke každému spirituálnímu náramku z mojí dílny dostanete ZDARMA E-BOOK o podstatě náramků a minerálů. Nebo si ho můžete zakoupit a podpořit tak moji tvorbu.