AROMATERAPEUTICKÉ NÁRAMKY

Samo lidstvo, co je lidstvem ví, že rostliny a jejich esence mají léčivé účinky. Dnes žijeme v době, kdy si můžeme jakoukoli esenci (esenciální/éterický olej) s sebou odnést kamkoliv a kdykoliv - to je zázrak. Víme, že účinky aromaterapie jsou léčivé nejen pro naše tělo, ale především pro naši mysl, protože působí na naši psychiku, kterou nedovedeme ovládat ani vůlí, ani rozumem.  

Esenciální oleje (aromatická těkavá látka, která se získává z rostlin) se po staletí používají k podpoře relaxace a snížení stresu a úzkosti. Fungují tak, že stimulují čichový systém a spouštějí uvolňování neurotransmiterů, které podporují pocity klidu a relaxace.

 

AROMATERAPEUTICKÝ NÁRAMEK

Není to tak dávno, co jsem pojem aromaterapeutický náramek, slyšela poprvé. Ihned mě tenhle koncept nadchnul. O co se jedná? O nádherné propojení spirituálních minerálních náramků a difúzního korálku. Co si pod tím představit? Zpravidla se jedná o porézní kámen (např. lávu) či dřevěný korálek - ráda využívám plodů posvátného stromu RUDRAKSHA.

V kombinaci s esenciálním olejem (éterickým) a tohoto náramku dojde k zesílení celého pocitu z nošení. Můžete mít stále při sobě v kabelce mini balení olejíčku a kdykoliv je třeba, kápnete na svůj náramek. Pokud olejíček zkoušíte poprvé, kapejte prosím na korálku mimo vaši ruku. U citlivých osob by mohlo dojít k reakci na kůži. Já osobně si už kapu přímo na ruce na korálky, ale jen vždy ozkoušené oleje.