Spirituální náramek křišťál - náramek pro rovnováhu a koncentraci

Křišťál je mocný kámen, který zesiluje energii všech ostatních kamenů.

350 Kč
Dostupnost: skladem (1 ks)
Kód: 3641
Spirituální náramek křišťál - náramek pro rovnováhu a koncentraci

Detailní popis produktu

Křišťál pečuje o vaši celkovou pohodu a růst tím, že se přizpůsobuje specifickým potřebám nositelky. Jeho jasná vibrace zesílí váš záměr ven do vesmíru a zvětší sílu projevu. Harmonizuje všechny čakry, jeho energie se sladí s jakoukoli frekvencí, aby podpořila léčení a rovnováhu. Zlepšuje meditaci, přináší jasnost mysli tím, že filtruje rušivé vlivy a zvyšuje koncentraci.

S kamenem v ruce si představte své touhy s upřímnou vděčností. Jeho jasná vibrace zesílí váš záměr ven do Vesmíru a posílí vůli uspět ve všech snahách.

Křišťál poskytuje porozumění širšímu obrazu života. Zvyšuje vědomí, usnadňuje komunikaci s Božstvím a inspiruje cestu duchovního růstu. Protože neustále vede energii, vyžaduje časté čištění.

Působí jako hloubkový čistič duše. Odvádí negativní energii všeho druhu. Dodává energii a aktivuje vaše čakry. Pomáhá vám vytvořit duchovní spojení. Zvyšuje osobní vědomí a růst. Pomáhá při koncentraci a odemyká paměť. Absorbuje, ukládá, uvolňuje a reguluje vaši energii. Má vysoké vibrace a ztělesňuje bílý paprsek. Zesílí vaši energii, myšlenku a účinek jiných krystalůZaměřuje se na vnitřní negativitu a místo toho podněcuje pozitivní myšlenky a pocity.

 

Každý korálek mi projde rukama a přemýšlím o jeho síle. Ke každému náramku z mé dílny dostanete jako DÁREK můj EBOOK - Spirituální náramky, který otevírá srdce.

Tento skvost obsahuje korálky o velikost 8 mm a je navlečen na pružném silonu, má průměr 16 cm a případně vám ho ráda upravím, stačí napsat poznámku.

TENTO NÁRAMEK vám přijde unikátně zabalen ve lněném pytlíčku a s nádherným poselstvím. Vaším úkolem bude se o něj hezky postarat, očistit ho a věnovat mu svoji pozornost. Váš jedinečný náramek navlékám ručně korálku po korálce. Věnuji pozornost každému detailu, protože věřím, že energie vložená do každé jedinečné objednávky se projeví. Zakládám si na radosti už při vybalování, protože zážitkem má už být i tato chvíle. Moc mě těší Vaše zpětné vazby a osobní doporučení. Plním si svůj sen, žiju svůj sen a děkuji za podporu na této nádherné cestě.

     I když jsou metafyzické vlastnosti křišťálu inspirující, je důležité si uvědomit, že by neměly nahrazovat odbornou lékařskou radu. Kameny mohou doplňovat tradiční léčbu a nabízet emocionální podporu, ale nemělo by se na ně spoléhat jako na jedinou metodu léčení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.