Aromaterapeutický náramek žlutý jaspis a rudraksha -síla a vytrvalost

Aromaterapeutický náramek pro chvíle, kdy hledáte či potřebujete sílu a vytrvalost.

290 Kč
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Kód: 3350
Aromaterapeutický náramek žlutý jaspis a rudraksha -síla a vytrvalost

Detailní popis produktu

Aromaterapeutický náramek s dřevěným plodem posvátného stromu RUDRAKSHA pro příjemné vstřebání a provonění esenciálního oleje. Spojte sílu minerálních krystalů - darů Matky Země - a jedinečných esenciálních olejíčků Nobilis Tilia.

Každý korálek mi projde rukama a přemýšlím o jeho síle. Ke každému náramku z mé dílny dostanete jako DÁREK můj EBOOK - Spirituální náramky, který otevírá srdce.

Tento skvost obsahuje korálky o velikost 6 mm a je navlečen na pružném silonu, má průměr 16 cm a případně vám ho ráda upravím, stačí napsat poznámku.

Žlutý jaspis přináší zaměření a jasnost směru vašeho života. Vylaďuje mentální hluk a rozptýlení, podporuje upřímnou sebereflexi, abyste přehodnotili své cíle a určili svůj další krok. Uvědomuje si, že žádná cesta není lineární, a sbírá odvahu změnit kurz a pokračovat v pohybu vpřed stálým tempem.

Když vám na cestě brání nepředvídatelné okolnosti, žlutý jaspis dodává sílu a vytrvalost, abyste se prosadili, i když máte chuť to vzdát. Teplá a jemná vibrace žlutého jaspisu podporuje emocionální léčení tím, že potvrzuje vaše pocity prostřednictvím přijetí a porozumění. 

RUDRAKSHA  je dobrou volbou pro ty, kteří chtějí změnit svůj život, chtějí se zbavit překážek a výzev nebo chtějí vést zbožný život. Rudraksha má mocné léčivé schopnosti, protože údajně vyvěral ze Šivových slz. Může propůjčovat duchovní sílu.

UPOZORNĚNÍ: citlivějším osobám nedoporučuji kapat esenciální olej přímo na korálku, která leží na kůži. Ozkoušejte působení prostřednictvím korálky, poté teprve kapejte na náramek přímo na ruce. Esenciální olej kapejte jen na lávové korálky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.