Spirituální náramek zelený avanturín - kámen štěstí, prosperity a stability

Minimalistický spirituální náramek pro záměr stability, prosperity a štěstí.

350 Kč
Dostupnost: skladem (1 ks)
Kód: 3749
Spirituální náramek zelený avanturín - kámen štěstí, prosperity a stability
Spirituální náramek zelený avanturín - kámen štěstí, prosperity a stability
Novinka

Detailní popis produktu

     Avanturín přitahuje do vašeho života hojnost tím, že otevírá vaše srdce většímu potenciálu a nekonečným možnostem. Avanturín přináší povědomí o vrcholech a pádech života a zve vás, abyste viděli příležitost v každé překážce. Dává nám vědomí, že každá zkušenost přináší do našeho života růst. Zelený avanturín má mnoho harmonizačních výhod a využití. Někdy označovaný jako „Kámen příležitosti“ je také jedním z nejšťastnějších krystalů, které máte kolem sebe. Zdá se, že téměř jiskří blahobytem!  Zvyšuje radost a pozitivní pohled na život, aby vám pomohl posunout se vpřed přes změny a výzvy.

     Zelený avanturín pomáhá projevit bohatství, prosperitu, bohaté příležitosti a větší štěstí. Díky svým silným vazbám na Zemi vám může pomoci ocenit naše spojení se zemí a léčivými silami přírody. Poskytuje uklidňující balzám na emoce. Pomáhá uklidnit hněv a frustraci, umožňuje vám cítit více klidu a harmonie. Zelený avanturín je skvělým pomocníkem při snižování stresu. Pomáhá ztišit mysl plnou neustále se opakujících otravných myšlenek a umožňuje vám více relaxovat. Jeho jemná a krásná uzemňující energie může pomoci při podpoře lepšího spánku.

     Má schopnost pomoci s neutralizací elektromagnetického znečištění. Absorpce elektromagnetického smogu ze zařízení, jako jsou počítače, televize a mobilní telefony.

    Uvolňuje negativitu a energetické bloky, navozuje větší harmonii a rovnováhu. Dokáže pomoci zbavit se nezdravých vzorců ve vztazích a těšit se na nová řešení a směry, které mohou být dostupné se zvýšenou radostí a optimismem. Čistí, aktivuje a chrání srdeční čakru. Poskytuje pohodlí a krásnou uklidňující energii. Užitečné v dobách emočních výzev a rozrušení. Zvyšuje vitalitu a životní energii. Podporuje duševní soustředění, vnímání, kreativitu a představivost.

    Každý může těžit ze Zeleného avanturínu, zvláště pokud chcete ve svém životě projevit více prosperity, bohatství nebo příležitostí. Skvělé je mít ho kolem sebe, když začínáte nové projekty, podnikáte nebo cestujete. Noste krásný drahokam Zelený avanturín a zažijte úžasné výhody, které nabízí. Přívěsek nebo korálky nošené v blízkosti oblasti srdeční čakry nebo krásný náramek.

     Zelený avanturín je velmi šťastný kámen a přináší více optimismu, radosti a chuti do života. Příležitosti, hojnost, bohatství a prosperita mohou být zvýšeny využitím síly tohoto krystalu. Může zvýšit pozitivitu a motivaci, abyste se mohli posouvat vpřed směrem k vašim cílům a snům. Také díky svým uklidňujícím a relaxačním vlastnostem vám energie tohoto krásného krystalu může pomoci snížit stres a dokonce získat lepší noční spánek.

     Každý korálek mi projde rukama a přemýšlím o jeho síle. Ke každému náramku z mé dílny dostanete jako DÁREK můj EBOOK - Spirituální náramky, který otevírá srdce.

     Tento skvost obsahuje korálky o velikost 4 mm a je navlečen na pružném silonu, má průměr 16 cm a případně vám ho ráda upravím, stačí napsat poznámku.

      TENTO NÁRAMEK vám přijde unikátně zabalen ve lněném pytlíčku a dárkové krabičce s nádherným poselstvím. Vaším úkolem bude se o něj hezky postarat, očistit ho a věnovat mu svoji pozornost. Váš jedinečný náramek navlékám ručně korálku po korálce. Věnuji pozornost každému detailu, protože věřím, že energie vložená do každé jedinečné objednávky se projeví. Zakládám si na radosti už při vybalování, protože zážitkem má už být i tato chvíle. Moc mě těší Vaše zpětné vazby a osobní doporučení. Plním si svůj sen, žiju svůj sen a děkuji za podporu na této nádherné cestě.

     I když jsou metafyzické vlastnosti zeleného avanturínu inspirující, je důležité si uvědomit, že by neměly nahrazovat odbornou lékařskou radu. Kameny mohou doplňovat tradiční léčbu a nabízet emocionální podporu, ale nemělo by se na ně spoléhat jako na jedinou metodu léčení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.