Spirituální náramek apatit - minerální náramek pro sebedůvěru

S pomocí tohoto minerálního náramku můžete  uvolnit negativní emoce, osvojit si zdravé návyky a podpořit lepší zrak.

350 Kč
Dostupnost: skladem (2 ks)
Kód: 3650
Spirituální náramek apatit - minerální náramek pro sebedůvěru

Detailní popis produktu

Modrý apatit je nádherný kámen s barvou, která se může pohybovat od ledově modré až po hlubokou, oceánskou modř, někdy všechny v jednom kameni.  Ale tento mocný minerál není jen hezký, jeho vysoká vibrační energie z něj dělá skvělý kámen pro motivaci a sebedůvěru. Je považován za „kámen manifestace“ a věří se, že podporuje nastavení záměrů, stimuluje intelekt a odstraňuje negativní energii.

Modrý apatit podporuje učení a rozšiřování znalostí používaných k pozitivním účelům a je to skvělý kámen, který můžete mít při studiu vedle sebe. Můžete otevřít svou krční čakru a cítit sebevědomí, které modrý apatit přináší při veřejném projevu. Nebo si ho můžete nechat v noci vedle sebe, abyste ze svých snů přinášeli podvědomé myšlenky, na které jinak zapomenete.

Léčivé vlastnosti modrého apatitu čistí auru tím, že eliminují pesimistické a poraženecké pocity způsobené našimi vlastními myšlenkami nebo negativními energiemi ostatních kolem nás.

Je také vynikajícím léčitelem svalů, kloubů, kostí a zubů a je známý pro zrychlené a vylepšené výsledky pro nositele, když se používá ve spojení s jinými kameny.

Podporuje zdravé návyky - Díky vysoké vibrační energii modrého apatitu je ideální pro stanovení záměrů a motivaci. Tyto vyhledávané vlastnosti vás udrží na správné cestě a změní vaši cestu zdraví a kondice.

Každý korálek mi projde rukama a přemýšlím o jeho síle. Ke každému náramku z mé dílny dostanete jako DÁREK můj EBOOK - Spirituální náramky, který otevírá srdce.

Tento skvost obsahuje korálky o velikost 4 mm a je navlečen na pružném silonu, má průměr 16 cm a případně vám ho ráda upravím, stačí napsat poznámku.

TENTO NÁRAMEK vám přijde unikátně zabalen ve lněném pytlíčku a s nádherným poselstvím. Vaším úkolem bude se o něj hezky postarat, očistit ho a věnovat mu svoji pozornost. Váš jedinečný náramek navlékám ručně korálku po korálce. Věnuji pozornost každému detailu, protože věřím, že energie vložená do každé jedinečné objednávky se projeví. Zakládám si na radosti už při vybalování, protože zážitkem má už být i tato chvíle. Moc mě těší Vaše zpětné vazby a osobní doporučení. Plním si svůj sen, žiju svůj sen a děkuji za podporu na této nádherné cestě.

     I když jsou metafyzické vlastnosti apatitu inspirující, je důležité si uvědomit, že by neměly nahrazovat odbornou lékařskou radu. Kameny mohou doplňovat tradiční léčbu a nabízet emocionální podporu, ale nemělo by se na ně spoléhat jako na jedinou metodu léčení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.