Spirituální náramek se střapcem pro sílu a vytrvalost - žlutý jaspis

Můj milovaný spirituální náramek, který prakticky nesundávám. Vytvořila jsem ho i pro vás.

Položka byla vyprodána…
390 Kč
Dostupnost: na dotaz
Kód: 3662
Spirituální náramek se střapcem pro sílu a vytrvalost - žlutý jaspis

Detailní popis produktu

 

    Žlutý jaspis přináší zaměření a jasnost směru vašeho života. Vylaďuje mentální hluk a rozptýlení, podporuje upřímnou sebereflexi, abyste přehodnotili své cíle a určili svůj další krok. Uvědomuje si, že žádná cesta není lineární, a sbírá odvahu změnit kurz a pokračovat v pohybu vpřed stálým tempem.

    Když vám na cestě brání nepředvídatelné okolnosti, žlutý jaspis dodává sílu a vytrvalost, abyste se prosadili, i když máte chuť to vzdát. Učí, že neúspěch a zklamání jsou příležitostí a motivací do budoucna. S ohledem na svůj účel odvrací falešné záměry a žárlivost druhých.

     Teplá a jemná vibrace žlutého jaspisu podporuje emocionální léčení tím, že potvrzuje vaše pocity prostřednictvím přijetí a porozumění. Potlačené a ignorované emoce tvoří "shluky", které uvnitř "hnisají" a brání vašemu růstu. Dovolit si plně zažít tyto pocity je aktem (mnohdy bolavé) sebelásky a péče, která posiluje růst a obohatí hloubku vašeho bytí.

Tento náramek je můj osobní a milovaný a rozhodla jsem se o jeho design s vámi podělit. Je obohacen o rodonit, jaspis a červený chalcedon.

Každý korálek mi projde rukama a přemýšlím o jeho síle. Ke každému náramku z mé dílny dostanete jako DÁREK můj EBOOK - Spirituální náramky, který otevírá srdce.

Tento skvost obsahuje korálky o velikost 8 mm a je navlečen na pružném silonu, má průměr 16 cm a případně vám ho ráda upravím, stačí napsat poznámku.

TENTO NÁRAMEK vám přijde unikátně zabalen ve lněném pytlíčku a s nádherným poselstvím. Vaším úkolem bude se o něj hezky postarat, očistit ho a věnovat mu svoji pozornost. Váš jedinečný náramek navlékám ručně korálku po korálce. Věnuji pozornost každému detailu, protože věřím, že energie vložená do každé jedinečné objednávky se projeví. Zakládám si na radosti už při vybalování, protože zážitkem má už být i tato chvíle. Moc mě těší Vaše zpětné vazby a osobní doporučení. Plním si svůj sen, žiju svůj sen a děkuji za podporu na této nádherné cestě.

     I když jsou metafyzické vlastnosti žlutého jaspisu inspirující, je důležité si uvědomit, že by neměly nahrazovat odbornou lékařskou radu. Kameny mohou doplňovat tradiční léčbu a nabízet emocionální podporu, ale nemělo by se na ně spoléhat jako na jedinou metodu léčení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.