Spirituální minerální náramek s růženínem - láska a ženství

Esence ženství, intuice, lásky...vibrace slova láska.

390 Kč
Dostupnost: skladem (1 ks)
Kód: 3578
Spirituální minerální náramek s růženínem - láska a ženství

Detailní popis produktu

RŮŽENÍN ztělesňuje esenci bezpodmínečné lásky. Inspiruje k sebepřijetí tím, že rozpozná vaši jedinečnou vnitřní krásu a vyživuje skutečné ocenění sama sebe. Podporuje soucit a porozumění, rozvíjí smysluplná přátelství a posiluje rodinné pouto. Jeho láskyplná vibrace přitahuje novou romantiku a dokáže znovu rozdmýchat vášeň mezi partnery. Růženín, který uvádí srdeční čakru do rovnováhy, uklidňuje tělo do stavu nekonečného klidu. Uvolňuje stres a zášť, podporuje emocionální uzdravení pro překonání traumatu a zlomeného srdce. Jeho uklidňující energie podporuje odpuštění, když obnovujete důvěru v ostatní. Když budete čelit strachu z odmítnutí a přiznáte si své nejistoty, stanete se vnímavějšími vůči skutečné lásce a štěstí.

KŘIŠŤÁL pečuje o vaši celkovou pohodu a růst tím, že se přizpůsobuje specifickým potřebám nositelky. Jeho jasná vibrace zesílí váš záměr ven do vesmíru a zvětší sílu projevu. Harmonizuje všechny čakry, její energie se sladí s jakoukoli frekvencí, aby podpořila léčení a rovnováhu. Čirý křemen je mistr léčitel, který zesiluje energii všech ostatních krystalů a drahokamů. 

MĚSÍČNÍ KÁMEN uznává vaši vnitřní moudrost a povzbuzuje vás, abyste důvěřovali svým instinktům a odevzdali se Vesmíru. Měsíční kámen vede dovnitř božskou ženskou energii, která manifestuje existenci snů.  Nejsilnější významy měsíčního kamene jsou ženská energie, nové začátky, sebeuvědomění, klid, intuice a bezpečné cestování. Měsíční kámen, který zahrnuje plodnost a smyslnost, slouží jako silný spojenec pro spojení s vaší vnitřní bohyní a pečující o vaši ženskou stránku. Stejně jako ostatní bílé kameny, i měsíční kámen vibruje na zvýšené frekvenci a podporuje povznášející emoce. Tento povznesený mentální stav se stává bránou k sebeobjevování, osvětluje vaši cestu životem a vede vás k novým začátkům a účelu. 

Tento spirituální náramek jsem tvořila z korálek o velikosti 8 mm, navlečen je na pružném silonu a má průměr 16 cm. Pokud by vám byl velký nebo malý, napište a já ho s láskou upravím. Je doplněn o medailonek "láska" z mojí dílny, z nerez oceli.

Ke každému spirituálnímu náramku dostanete mnou napsaný EBOOK  Spirituální náramky jako DÁREK. Věřím, že společně můžeme světovým vibracím pomoci přehodit na jinou vlnu. Každý jeden úsměv, každé otevřené srdce - tohle vše má smysl.

EBOOK můžete zakoupit ZDE i samostatně, a tak podpořit moji tvorbu.

 

TENTO NÁRAMEK vám přijde unikátně zabalen ve lněném pytlíčku a s nádherným poselstvím. Vaším úkolem bude se o něj hezky postarat, očistit ho a věnovat mu svoji pozornost. Váš jedinečný náramek navlékám ručně korálku po korálce. Věnuji pozornost každému detailu, protože věřím, že energie vložená do každé jedinečné objednávky se projeví. Zakládám si na radosti už při vybalování, protože zážitkem má už být i tato chvíle.

     I když jsou metafyzické vlastnosti růženínu inspirující, je důležité si uvědomit, že by neměly nahrazovat odbornou lékařskou radu. Kameny mohou doplňovat tradiční léčbu a nabízet emocionální podporu, ale nemělo by se na ně spoléhat jako na jedinou metodu léčení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.