Spirituální minerální náramek ametyst a křišťál - karma

Hledáte ve svém životě harmonii, klidný stav bytí a rovnováhu?

390 Kč
Dostupnost: skladem (1 ks)
Kód: 3731
Spirituální minerální náramek ametyst a křišťál - karma

Detailní popis produktu

     Ametyst inspiruje klidný stav bytí. Posilující meditaci, její uklidňující energie uvolňuje tělo a uklidňuje přehnaně aktivní mysl. Zvyšuje pozornost, vyvažuje intuici s logikou a podporuje proces rozhodování. Mít ametyst blízko postele nebo pod polštářem zlepšuje kvalitu spánku a stimuluje vybavování snů. Ametyst aktivuje třetí oko a korunní čakru, pozvedá vědomí a spojuje vás s vaší nejhlubší vnitřní moudrostí. Rozvíjí důvěru ve vaše psychické schopnosti a odhaluje základní význam různých životních zkušeností.

      Ametyst, kámen pozitivní transformace, pomáhá překonat škodlivé chování tím, že řeší negativní emocionální vzorce a uvolňuje škodlivé přesvědčení. Udržuje tělo v rovnováze a čistí auru a vytváří ochranný štít, který chrání před psychickými útoky a geopatickým stresem. Jeho fialový paprsek udržuje pocit pohody. Vyžaduje časté čištění a neměl by se uchovávat na přímém slunci, jinak vybledne.

       Ametyst podporuje duševní jasnost a rovnováhu, pomáhá vám rozhodovat se s čistou hlavou a v souladu s vaší intuicí a vyšším vedením. Může být tedy použit jako podpora, pokud pracujete na posunu negativních vzorců, jako jsou závislosti a špatné návyky nebo toxické vazby. Ametyst může také pomoci s úzkostí a hněvem, pomůže vám pochopit, proč se tak cítíte, než abyste byli ohromeni samotnými pocity.

      Ametyst čistí energii ve vašem aurickém poli a prostředí, absorbuje a čistí negativní energii. To vám pomůže získat jasné duchovní vedení a moudrost, aniž byste byli rozptylováni. To z něj dělá ideální kámen k držení při meditaci a nošení při jakékoli duchovní praxi.

 

Křišťál pečuje o vaši celkovou pohodu a růst tím, že se přizpůsobuje specifickým potřebám nositelky. Jeho jasná vibrace zesílí váš záměr.  Harmonizuje všechny čakry, jeho energie se sladí s jakoukoli frekvencí, aby podpořila léčení a rovnováhu. Jako jeden z nejhojnějších kamenů na světě pečuje o vaši celkovou pohodu tím, že se přizpůsobuje specifickým potřebám nositelky. Zlepšuje meditaci, přináší jasnost mysli tím, že filtruje rušivé vlivy a zvyšuje koncentraci. S kamenem v ruce si představte své touhy s upřímnou vděčností. Jeho jasná vibrace zesílí váš záměr ven do Vesmíru a posílí vůli uspět ve všech snahách.

      Křišťál poskytuje porozumění širšímu obrazu života. Zvyšuje vědomí, usnadňuje komunikaci s Božstvím a inspiruje cestu duchovního růstu. Má schopnost zvětšovat energii jiných krystalů, proto jsem ho zakomponovala právě k ametystu. Protože neustále vede energii, vyžaduje časté čištění.

     Každý korálek mi projde rukama a přemýšlím o jeho síle. Ke každému náramku z mé dílny dostanete jako DÁREK můj EBOOK - Spirituální náramky, který otevírá srdce.

     Tento skvost obsahuje korálky o velikost 8 mm a je navlečen na pružném silonu, má průměr 16 cm a případně vám ho ráda upravím, stačí napsat poznámku. Medailonek karma je vyroben dle mého návrhu a je z nerez oceli, má průměr 8 mm.

     TENTO NÁRAMEK vám přijde unikátně zabalen ve lněném pytlíčku a s nádherným poselstvím. Vaším úkolem bude se o něj hezky postarat, očistit ho a věnovat mu svoji pozornost. Váš jedinečný náramek navlékám ručně korálku po korálce. Věnuji pozornost každému detailu, protože věřím, že energie vložená do každé jedinečné objednávky se projeví. Zakládám si na radosti už při vybalování, protože zážitkem má už být i tato chvíle.

     I když jsou metafyzické vlastnosti ametystu a křišťálu inspirující, je důležité si uvědomit, že by neměly nahrazovat odbornou lékařskou radu. Kameny mohou doplňovat tradiční léčbu a nabízet emocionální podporu, ale nemělo by se na ně spoléhat jako na jedinou metodu léčení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.