Spirituální balíček pro ženy LÁSKA / BOHYNĚ - malý

Spirituální balíček plný něhy, lásky a energetické podpory minerálů i květů růží.

Vonné tyčinky ?
afirmační kartičky ?
Bylinkový čaj rozkvetlá louka - 50 g ?
Mýdlo na šňůrce čaj a růže - veganské ?
790 Kč
Dostupnost: skladem (1 ks)
Kód: 3671
Spirituální balíček pro ženy LÁSKA / BOHYNĚ - malý

Detailní popis produktu

    Potřebujete se zastavit? Nadechnout? Potřebujete energetickou podporu v podobě spirituálního náramku, který pozdvihne Vaši frekvenci? Naladí Vás tím správným směrem? Cítíte se potlačená, stále v poklusu? Někdy snad i na tom nejposlednějším místě? Právě pro vás je tu spirituální balíček, který pohladí vaši duši i tělo. Je to "tajný úkryt" všech těch maličkostí, kvůli kterým se ale můžou dít velké věci. Dopřejte sama sobě zastavení se, i kdyby na minutu. Dopřejte si péči v podobě nádherné květové vody. Osvěžte se jí, mějte ji kdykoliv u sebe.

Zhluboka se nadechněte a uvědomte si, že jste ta nejdůležitější osoba ve vašem životě.

    Růže je královna, je to léčitelka, je to láska, je to smíření, je to napojení. Nejen, že hydratuje vaši pleť, ale pomůže vám propojit se se svou bohyní v sobě. Propojuje vztah dcery a matky a přivede vás k vašemu opravdovému já.

    Minerální náramek jsem speciálně sestavila z těch nejněžnějších, ale přesto silných minerálů. Doplněn je o medailonek s nápisem "láska". Toto ženské spojení vám může denně připomínat váš záměr. Propojení s vaší kůží přinese pohodu, sebedůvěru, odvahu vykročit novým směrem...

    Balíček obsahuje i samostatný růženín = kámen lásky. Afirmační kartičky, které si můžete nechat kdekoliv na očích či v peněžence. Mě osobně denně provázejí a vrací mě zpátky k sobě samé. Ladím se jimi, vykouzlí mi úsměv na rtu, povzbudí v těžších chvílích. Vše je pečlivě a s láskou zabaleno, ovoněno a doplněno o osobní zprávu a popisky. Jako DÁREK dostanete i mnou napsaný EBOOK - Spirituální náramky, abyste věděla, jak správně pečovat o svůj minerální náramek.

     Sestavte si svůj dokonalý balíček, který pohladí tělo i duši. Věřím, že péče o sebe sama je cesta, nikoli cíl. Každý den věnujte pozornost svým potřebám a mějte se ráda.

ZÁKLAD obsahuje:

  1. nádherná dárková krabička s mašlí, hedvábným papírem, dřevitou vlnou, plátky růží, květ růže, který jsem pro vás vypěstovala - ovoněno esenciálními oleji (rozměr krabičky 200 x 200 x 100 mm, má velice pevnou konstrukci) - toto celé samozřejmě posílám v dalším přepravním obalu, aby této kráse nebylo dopravci ublíženo.
  2. spirituální náramek láska - růženín, křišťál, měsíční kámen + medailonek láska - nerez ocel, z mojí dílny - průměr 16 cm (v případě zájmu o jiný obvod - napište poznámku k objednávce)
  3. květová voda z BIO růže - 50 ml - česká značka Nobilis Tilia (více viz níže)
  4. růženín z jižní Afriky - tromlovaný o velikosti cca 4 cm
  5. šumivá bomba do koupele s růží, himalájskou solí a bylinkami - vyrobeno v Anglii, v nádherném dárkovém balení
  6. afirmační kartičky a kartičky s popisem jednotlivých minerálů - prosím při objednávce vyberte, jaký druh afirmačních kartiček upřednostňujete. Pokud volíte balíček BOHYNĚ jako dárek kamarádce a nejste si jistá, že by ocenila kartičky transformační (zabývají se více duchovní stránkou života), tak zvolte kartičky dárkové. které jsou více obecné a spíše motivační a probouzí úsměv na rtu.
  7. EBOOK -  spirituální náramky, abyste se správně postarala o svůj božský náramek (zasílám online na email)

VYLAĎTE SI SVŮJ BALÍČEK speciálními položkami. Nastavte si příplatkové služby a udělejte sobě či jiné bohyni větší radost. Všechno toto si můžete také dopřát.

POLOŽKY ZA PŘÍPLATEK:

  1. bylinkový čaj Rozkvetlá louka z Karpat, rodinná česká firma KOLDOKOL - opravdu velké kousky bylin
  2. vonné tyčinky z Indie - vůně růže a vanilka - sama se jejich vůně nemůžu nabažit
  3. mýdlo na šňůrce - čaj a růže - veganské, Anglie - s kokosovým olejem, pro hebkou pleť

PROSÍM POZOR! Balíček vždy objednávejte s platbou PŘEVODEM. Jeho seskládání je složitější, stejně tak příplatkové služby. Vyčkejte na potvrzení, že je vše sladem. Děkuji a nesmírně se těším, až tenhle moment zažijete. Ten moment, kdy otevřete víko a nadechnete se vůně lásky, pohody a ženství.

     Slíbila jsem vám něco o hydrolátu z růže. Miluji ho a využívám denně. Je to malá chvilka pro mě, kdy zavřu oči, rozpráším sprej do obličeje a dýchám. Zklidním se, opečuji a zastavím. Růže je láska, je to královna květin, která přináší mnoho benefitů nejen pro pleť, ale i pro duši. Růže jako květina má nejvyšší frekvenci, která pozdvihne i naše naladění. Tato květová voda je vhodná i pro miminka, děti i těhotné. Je skvělou léčitelkou, konejší, ale i dodá odvahu. Pečuje o vaši pleť, hydratuje ji a dodává vitalitu. Zklidňuje emoční nerovnováhu, prohlubuje mateřskou lásku. Ladí ženské hormonální potíže. Mějte ji stále u sebe, jak s dcerou říkáme: "nastříkáme si růžičku - lásku".

Složení: Rosa Damascena Flower Water (hydrolát z růže damašské v bio kvalitě);Citronellol*;Geraniol*. * - přírodního původu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.