Růženín - kámen lásky - průměr cca 4 cm - 1 ks

Nádherný růženín z jižní Afriky v hladkém provedení. Symbol lásky a sebedůvěry.

49 Kč
Dostupnost: skladem (12 ks)
Kód: 3689
Růženín - kámen lásky - průměr cca 4 cm - 1 ks

Detailní popis produktu

    Růženín ztělesňuje esenci bezpodmínečné lásky. Inspiruje k sebepřijetí tím, že rozpozná vaši jedinečnou vnitřní krásu. Podporuje soucit a porozumění, rozvíjí smysluplná přátelství a posiluje rodinné pouto. Jeho láskyplná vibrace přitahuje novou romantiku a dokáže znovu rozdmýchat vášeň mezi partnery.

    Růženín, který uvádí srdeční čakru do rovnováhy, uklidňuje tělo do stavu nekonečného klidu. Uvolňuje stres a zášť, podporuje emocionální uzdravení pro překonání traumatu a zlomeného srdce. Jeho uklidňující energie podporuje odpuštění, když obnovujete důvěru v ostatní.

     Růženín je brilantní krystal, o kterém se říká, že jej vyrobila sama bohyně lásky. Tento kámen se používá v léčení, lásce a romantice a přináší mír a klid do každé situace. Může vám pomoci dosáhnout vašich cílů a žít vaše sny. Umožňuje vám také více si uvědomovat sebe sama a uvědomovat si, co se kolem vás děje.

     Růženín je kamenem lásky, růstu a expanze. Může vám pomoci cítit se pevněji ve svém životě a rozvíjet své podnikání nebo profesi – umístěte růženín do pracovního prostoru, abyste podpořili duševní jasnost, vhled, efektivitu a produktivitu. Je známý jako „kámen lásky“, protože přináší lásku do vašeho života. Pomůže vám pochopit, co potřebujete a jak to můžete získat.

     Růženín vám také pomáhá otevřít vaši srdeční čakru a přijímat lásku od ostatních. To vám pomůže najít milujícího partnera a zažít bezpodmínečnou lásku pro sebe, než ji rozdáte ostatním. Někdy se mu dokonce říká srdeční kámen.

Každý kousek je jedinečný a tromlovaný - obroušený do hladka jako kamínek z řeky.

Průměr cca 4 cm. Každý kousek je originál.

Očistěte ho před tím, než začnete využívat jeho energii.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.