Selenitový svícen válec - průměr 8 cm

310 Kč
Dostupnost: skladem (1 ks)
Kód: 3656
Selenitový svícen válec - průměr 8 cm

Detailní popis produktu

Jelikož je Selenit druh průsvitného krystalu, umožňuje plamenu svíčky jemně problikávat přes svoje stěny. Hrany svícnů jsou drsné, což je u selenitu přirozené. Horní část každého svícnu je leštěná a spodní strana je rovně uříznuta.

Tento svícen je opravdu krásnou výzdobou do každého domu. Zrodil se v Maroku.

Selenit je mocný léčivý krystal, který se používá po staletí, aby přinesl jasnost a klid mysli. Selenit je známý svou schopností vyčistit negativní energii z jakéhokoli prostoru nebo osoby. Pomáhá vytvářet atmosféru klidu a vyrovnanosti tím, že odstraňuje veškeré nežádoucí energie, které mohou být přítomny. Tento krystal také podporuje duševní jasnost a soustředění, což vám umožňuje činit rozhodnutí s jistotou a jasností. Navíc vám může pomoci otevřít svou intuici, abyste mohli lépe porozumět sobě i ostatním kolem vás. Věří se, že má sílu léčit fyzické nemoci, jako jsou bolesti hlavy, bolesti kloubů, zažívací problémy a další. 

Selenit je krásný bílý krystal, který byl pojmenován po řecké bohyni měsíce Selene. Byl objeven v roce 1747 J.G. Wallerius a od té doby se stal oblíbeným kamenem pro duchovní léčení a meditaci. Název „selenit“ evokuje energii božského ženství a může být použit k hlubokému omlazení a transformaci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.