Aromaterapeutický náramek jantar - energie života

Aromaterapeutická náramek podporující energii života, prozařuje den a posiluje sebedůvěru i motivaci.

290 Kč
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Kód: 3428
Aromaterapeutický náramek jantar - energie života

Detailní popis produktu

Aromaterapeutický náramek s dřevěným plodem posvátného stromu RUDRAKSHA pro příjemné vstřebání a provonění esenciálního oleje. Spojte sílu minerálních krystalů - darů Matky Země - a jedinečných esenciálních olejíčků Nobilis Tilia.

Každý korálek mi projde rukama a přemýšlím o jeho síle. Ke každému náramku z mé dílny dostanete jako DÁREK můj EBOOK - Spirituální náramky, který otevírá srdce.

Tento skvost obsahuje korálky o velikost 4-6 mm a je navlečen na pružném silonu, má průměr 16 cm a případně vám ho ráda upravím, stačí napsat poznámku.

Překrásný jantar nese energii života a světla. Vlije do vašeho života radost, oživí duši a rozzáří váš den. Posiluje sebedůvěru a motivaci a zapaluje uvnitř oheň. Jantar čistí auru uvolněním emocionálních blokád a obnovením rovnováhy čaker. Jeho uklidňující vibrace podporuje samoléčení tím, že odstraňuje nevolnost a obnovuje pohodu. Obklopuje tělo ochranným štítem, odvrací negativní energie a psychické útoky. Zvyšuje sílu a osobní vůli, bojuje proti depresi a usnadňuje proces truchlení.

RUDRAKSHA  je dobrou volbou pro ty, kteří chtějí změnit svůj život, chtějí se zbavit překážek a výzev nebo chtějí vést zbožný život. Rudraksha má mocné léčivé schopnosti, protože údajně vyvěral ze Šivových slz. Může propůjčovat duchovní sílu.

UPOZORNĚNÍ: citlivějším osobám nedoporučuji kapat esenciální olej přímo na korálku, která leží na kůži. Ozkoušejte působení prostřednictvím korálky, poté teprve kapejte na náramek přímo na ruce. Esenciální olej kapejte jen na lávové korálky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.