VRÁCENÍ či VÝMĚNA ZBOŽÍ

VÝMĚNA NEBO VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Pokud jste objednali zboží špatně či nesplňuje Vaše očekávání, tak do 14 dnů vám zboží ráda vyměním nebo vrátím peníze bez udání důvodů.

Vrácené kousky musí být nepoužité, v původním stavu a v případě originálních obalů – bez známek rozlepení.

 

Chcete zboží vyměnit?

 1. O výměně zboží mě, prosím, informujte emailem na adresu tereza-kruzikova@seznam.cz . Do emailu uveďte, které zboží budete vracet a za které ho chcete vyměnit. Případné rozdíly mezi cenou vráceného a nového zboží vám buď vrátím na váš bankovní účet, nebo vám je dofakturuji
 2. Na váš email vám zašlu formulář pro výměnu zboží. 
 3. Zboží pečlivě zabalte a spolu s vyplněným formulářem pro výměnu zboží (který vám bude zaslán emailem po předchozí domluvě) zašlete na adresu:  Tereza Kružíková, Deblín 336, 664 75.

Chcete zboží vrátit?

 1. O vrácení zboží mě, prosím, informujte emailem na adresu tereza-kruzikova@seznam.cz . Do emailu uveďte, které zboží budete vracet a číslo účtu, na které má být částka za zboží převedena.  
 2. Na email vám zašlu formulář pro vrácení zboží.
 3. Zboží pečlivě zabalte a spolu s kopií dokladu o zakoupení (fakturou) a vyplněným formulářem pro vrácení zboží zašlete na adresu:  Tereza Kružíková, Deblín 336, 664 75. 
 4. Peníze za zboží Vám vrátím bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy mi došlo Vaše oznámení o odstoupení od smlouvy

 

REKLAMACE

Dorazilo Vám poškozené zboží, nebo došlo k jeho poškození v průběhu dvou let od převzetí zásilky? To mě mrzí a udělám vše proto, abych to co nejrychleji napravila.

Chcete zboží reklamovat?

 1. O reklamaci zboží mě, prosím, informujte emailem na adresu tereza-kruzikova@seznam.cznebo telefonicky na +420 739 236 226. 
 2. Na email Vám zašlu reklamační formulář.
 3. Zboží pečlivě zabalte a spolu s vyplněným formulářem pro reklamaci zboží zašlete na adresu:  Tereza Kružíková, Deblín 336, 664 75.
 4. Do 30 dnů od převzetí zboží Vás budu informovat o nároku na reklamaci.

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat na číslo +420 739 236 226 , e-mail: tereza-kruzikova@seznam.cz